Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Denumire produs Cantitate UM Pret fara TVA Total fara TVA 1 Dosar plastic sina cu perforatii Exo 25.00 BUC 0.45 11.25 2 Dosar plastic sina cu perforatii Exo 25.00 BUC 0.45 11.25 3 Folie protectie documente A4 Standard 100/set 10.00 SET 15.08 150.80 4 Hartie copiator A4 500 coli/top 50.00 TOP 12.50 625.00 5 Pix gel Schneider GelionUnu 50.00 BUC 5.41 270.50 6 Pix Schneider K15 50.00 BUC 2.09 104.50 7 Marker CD/DVD Ico 10.00 BUC 2.97 29.70 8 Textmarker 4/set Schneider Job 5.00 SET 8.48 42.40 9 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 5.00 Buc 11.02 55.10 10 Biblioraft A4 PP 50mm Forster 5.00 BUC 9.80 49.00 11 Dosar sina PROM 50.00 BUC 0.90 45.00 12 Banda adeziva 18mmx33m 6.00 Rola 1.42 8.52 13 Rigla 40cm in etui 2.00 BUC 1.59 3.18 14 Servetele dezinfectante Hygienium 48buc/set 20.00 Set 12.30 246.00 Total fara tva = 1,652.20 lei
- Număr anunț
- DA25944023
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC HIRLAU (CUI 7685831)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.652,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.652,20 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.