Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționarea unor polițe de asigurare civilă obligatorie RCA pe o perioadă de 3 (trei) luni, pentru următoarele autovehicule : - Hyundai Tucson , Autoturism M1, MS-O1-CJM, începind cu data de 18.07.2020; - Wv Caddy, Autoutilitară N1, MS-52-CJM, începind cu data de 21.07.2020; - Renault Cangoo, Autoutilitară, MS-08-PlM, începind cu data de 01.08.2020. Atasat regasiti Cartile de identitate a vehiculelor.
- Număr anunț
- DA25917626
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.068 RON
- Valoare atribuită
- 1.068 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.