Atribuită Cumpărare directă

IZOLATIE K-FLEX - ref.8652/07.07.2020 adm

Număr anunț
DA25940758
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI 8508803)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,80 RON
Valoare atribuită
148,80 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,80 RON

din 148,80 RON estimat