Atribuită
Cumpărare directă
Dezaerator automat din alama turnata Caleffi 1/2" Dezaeratyor automat din alama turnata pentru eliminarea aerului rezidual din intstalatiile de incalzire sau racire, fara a fi nevoie de interventie manuala. Corp confectionat din alama turnata, prevazut cu racord cu filet exterior si garnituri din EPDM. Se poate utiliza in instalatii in care se vehiculeaza apa sau solutia de apa cu glicol in procent de 30%. Dezaeratorul automat prevone fenomene daunatoare , care pot compromite viata si performanta sistemului de incalzire, cum ar fi : Coroziune datorita oxigen; Bule de aer prinse in echipamente de incalzire Cavitatie in pompe de circulatie. Temperatura maxima de lucru 120 C presiune maxima 10 Bar Presiune de descarcare 2.5 Bar Racord 1/2 Toli Diametru 48mm Inaltime 79 mm
- Număr anunț
- DA25935169
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- ANG IMPEX SRL (CUI 2981518)
- Cod CPV
- 44621221-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.057,65 RON
- Valoare atribuită
- 9.057,65 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.