Atribuită Cumpărare directă

Piatra concasata de cariera (andezite cariera Vama, jud. Satu Mare) sort 0-63 mm cu transport inclus

Număr anunț
DA25926323
Autoritate contractantă
Comuna Vama (CUI 3896895)
Furnizor / câștigător
GLIONVAL LOGISTIC SRL (CUI 26831119)
Cod CPV
14210000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat