Atribuită
Cumpărare directă
Picioare din fonta pentru mobilier urban,stradal sau parcuri. -Vopsite negru lucios -Gaurite pentru sipci -Talpa este prevazuta cu gaura pentru fixare in beton Specificatii tehnnice: Lățime (mm) - 690 Înălțime (mm) - 740 Înălțime Șezut (mm) - 380 Greutate : 26 kg/buc
- Număr anunț
- DA25945937
- Autoritate contractantă
- Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
- Furnizor / câștigător
- TURNOMEX PHOENIX SRL (CUI 26745972)
- Cod CPV
- 34928400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.500 RON
- Valoare atribuită
- 16.500 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.