Atribuită
Cumpărare directă
LOT 3 - Pachet materiale necesare lucrărilor de intervenție la drumurile județene – 2 articole: Biti+Hexagoane+Prelungitoare - 1 buc; Motoferăstrău (drujbă) - 1 buc., in conformitate cu Caietul de sarcini nr. 13474/16.06.2020 si Formularul dvs de propunere tehnică și financiară Lot 3 transmis pe adresa de email achizitii@cjalba.ro, înregistrat la Consiliul Județean Alba sub nr. 15410/08.07.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25947108
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 44511500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.640,75 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.