Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de înlocuire a instalației de alimentare cu apă de la demisolul Primăriei. Termenul de realizare a lucrarilor va fi de 4 luni . AC va transmite listele de cantitati pe baza carora veti elabora si prezenta pe e-mail tehnic@primariamedias, pana in data de 15.07.2020 propunerea dumneavoastra astfel incat aceasta sa corespunda cerintelor AC . .Oferta trebuie sa contina de asemenea formularul de oferta completat cu pretul si durata lucrarii. Numai in cazul in care oferta va corespunde cerintelor , AC va acccepta oferta.

Număr anunț
DA25947080
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
GAZDESIGN SRL (CUI 20441176)
Cod CPV
45330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.500 RON
Valoare atribuită
15.500 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.500 RON

din 15.500 RON estimat