Atribuită Cumpărare directă

RAR CLUJ ( 1173/06.07.2020 ) : 100866822 DIALL PRELUNGITOR 5P 2M 1.5MM2 ALB 26.89 10 Buc 100565936 VARTA SET 4 BATER HIGH ENER AA 12.61 10 Buc 100565933 VARTA SET 4 BATER HIGH ENER AAA 12.61 10 Buc 100565942 VARTA BATERIE LONGLIFE POWER 9V 8.32 2 Buc 100634937 SITE MANUSI LATEX ROSU NEGRU XL 5P 20.59 10 Buc 100678004 MANUSI CU BULINE 5 PERECHI L 10.84 20 Buc 100679115 RULOU TEXTIL 100X10M P180 16.81 10 Buc

Număr anunț
DA25929410
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.128,40 RON
Valoare atribuită
1.128,40 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.128,40 RON

din 1.128,40 RON estimat