Atribuită Cumpărare directă

Intocmire Documentatie Tehnica pentru Autorizatia de Construire si Proiect Tehnic pentru obiectivul de investitie " Construire grupuri sanitare si instalatii termice la Scoala nr. 1 - corp B

Număr anunț
DA25896976
Autoritate contractantă
COMUNA IASLOVAT (CUI 14850370)
Furnizor / câștigător
NEOACTIV SRL (CUI 19333529)
Cod CPV
71000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat