Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine :Produs Cod Cantitate Lipici lichid DACO 309071234 10 Culori acrilice DACO, 12 tuburi/set 610021140 12 Pensule par porc, DACO, 5 buc/set 610021133 3 Pensule varf rotund ECADA, 6 buc/set 309081057 2 Pensule DACO, 15 buc/set 306111064 5 Hartie quilling 30x0.5 cm DACO - Culoare: Natur (4 nuante degr.. 308071406 2 Hartie quilling 30x0.5 cm DACO - Culoare: Senin (3 nuante alba.. 308071406 1 Hartie quilling 30x0.5 cm DACO - Culoare: Extrem (alb, negru) 308071406 1 Hartie quilling 30x0.5 cm DACO - Culoare: Fucsia (verde, mov, .. 308071406 1 Hartie quilling 30x0.5 cm DACO - Culoare: Flacara (bordo, roz,.. 308071406 1 Hartie quilling 30x0.5 cm DACO - Culoare: Papagal (rosu, porto.. 308071406 1 Carton colorat A4 asortat DACO 160 g/mp, 30 coli/top 321021008 5 Hartie colorata A4 asortata XEROX Symphony pastel si intens, 80 g/mp, 100 coli/top 320081506 5 Hartie creponata asortata 50x200 cm DACO, 10 culori/set 308070913 5
- Număr anunț
- DA25915432
- Autoritate contractantă
- ORAS CAZANESTI (PRIMARIA CAZANESTI) (CUI 4231962)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 574,96 RON
- Valoare atribuită
- 574,96 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.