Atribuită Cumpărare directă

Nr.|Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare|Valoare TVA|Discount| 1.|Hartie Milde 8/set|buc|5.00|18.0000|90.00|17.10|0.00| 2.|Solutie parbriz 5L|buc|5.00|18.9000|94.50|17.96|0.00| |||||||| |TOTAL|219.56|10.00||184.50|35.06|0.00

Număr anunț
DA25885595
Autoritate contractantă
COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,50 RON
Valoare atribuită
184,50 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,50 RON

din 184,50 RON estimat