Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie pachet de asigurare care va contine: 1. asigurare RCA - polita de asigurare obligatorie de raspundere civilă auto pentru pagube produse tertilor prin accidente de autovehicule; 2. asigurare de tip CASCO, care include acoperirea tuturor daunelor in caz de coliziune, ciocnire, lovire, zgariere, rasturnare, cadere a autovehiculului. Detalii privind autoturismul SUZUKI Sx4 S-Cross (atasat la prezenta achizitie copia C.I.V.): - Cilindree: 1373cmc, - Km bord: appox. 28.791. - Nr. locuri: 5, - Masa max: 1730 kg, - Putere: 103 kW. Alte detalii: - actuala polita RCA expira in de 24.07.2020, - actuala polita CASCO expira in 24.07.2020. Astfel, noile polite (RCA+CASCO) trebuie sa isi inceapa valabilitatea cu data de 25.07.2020, pentru o perioadă de 12 luni.
- Număr anunț
- DA25920723
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.R.L. (CUI 41293315)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.385,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.385,31 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.