Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTIE: 6434 m.c.. x 2 tratamente = 12 868 m.c. Graficul de prestare al serviciilor (2 tratamente): IULIE, OCTOMBRIE

Număr anunț
DA25893721
Autoritate contractantă
Centrul de Integrare prin Terapie Ocupationala pentru Persoane Adulte cu Handicap Tatarai (CUI 24931693)
Furnizor / câștigător
RUAL SERVICES S.R.L. (CUI 31102922)
Cod CPV
90923000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.930,20 RON
Valoare atribuită
1.930,20 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.930,20 RON

din 1.930,20 RON estimat