Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru scrierea si depunerea unui proiect cu finantare nerambursabila in cadrul POSDRU AP 5/ PI 9.vi/ OS 5.2. Serviciile de consultanta includ: - elaborarea pentru Achizitor a unei propuneri care să includă un număr de parteneri eligibili și adecvați pentru Cerere; - asistarea Achizitorului în elaborarea documentației de selecție a partenerilor pentru viitoarea Cerere (daca este cazul) - realizarea unei Analize preliminare a comunitatii vizate. - elaborarea Cererii de finantare (cu toate Anexele obligatorii: Buget, Acord parteneriat, declaratii etc.) si depunerea cererii folosind platforma MYSMIS2014 cu respectarea termenului limita de depunere precizat in Ghid; - asistarea Achizitorului pentru a răspunde eventualelor solicitări de clarificări atât pe durata evaluării conformității administrative și a eligibilității, cât și a evaluarii tehnice și financiare
- Număr anunț
- DA25889467
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
- Furnizor / câștigător
- H. MED MANAGEMENT SRL (CUI 16575986)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.600 RON
- Valoare atribuită
- 72.600 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.