Atribuită
Cumpărare directă
flipchar magnetic=1*210.51=210.51 hartie fliochart 50 set=1*25.21=25.21 markar flipchart 4 set=1*12.51=12.51 burert i tabla =1*4.20=4.20 spray tabla=1*12.51 markar tabla 4 set=12.51=12.51 PRETURILE SUNT EXPRIMATE IN LEI SI NU CONTIN TVA LIVRAREA SE FACE LA SEDIUL CLIENTULUI
- Număr anunț
- DA25891159
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA "ION DUMITRESCU (CUI 7538326)
- Furnizor / câștigător
- DUPLEX SRL (CUI 10953640)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,45 RON
- Valoare atribuită
- 277,45 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.