Atribuită
Cumpărare directă
diluant universal 0.9 litri - 10 buc,broasca usa - 1 buc, scoch lat 4 buc,pitura crem 4 litri - 4 buc,pitura crem 0.75 litri - 2 buc ,casabella interior 15 litri - 1 buc,trafalet - 3 buc,var pasta 5 kg - 3 buc,ct 126 glet 5 kg - 2 buc lei pensula - 4 buc,oxid rosu 1kg - 4 buc
- Număr anunț
- DA25900443
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 574,79 RON
- Valoare atribuită
- 574,79 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.