Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi pt analizor STA SATELLITE format din: -STA Liquid Fib Fibrinogen 12 fl x 4 ml pret 1,818.00 lei - cant 2 kit -STA Owren Koller Diluent Owren Koller - pt determinare Fibrinogen 12 fl x 15 ml pret 156.00 lei - cant 2 kit -STA Desorb U Solutie spalare ace (dupa Fibrinogen) 24 fl x 15 ml pret 417.00 lei - cant 4 kit -STA Cleaner Solution Solutie spalare tubulatura 6 fl x 2.5 l pret 648.00 lei - cant 1 kit -STA Coag Control N+P Plasma control nivel normal si patologic pentru PT, APTT, Fibrinogen 12 x 2 x 1 ml pret 744.00 lei - cant 2 kit -STA LIATEST D-Di Plus D-Dimer 6 fl x 5 ml pret 4,575.00 lei - cant 10 kit -STA Satellite Pack cuvete reactie kit 6 x 220 buc pret 1,414.00 lei - cant 4 kit -PREZENTATINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25902461
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.158 RON
- Valoare atribuită
- 59.158 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.