Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare auto CASCO pe un an calendaristic, incepind cu data de 19.07.2020, pentru trei autovehicule marca Peugeot 301,cu următoarele nr. de înmatrriculare,B33CNS,B02WNS,B61YNS. Acceptarea comenzii reprezinta și se finalizează cu Comandă Fermă
- Număr anunț
- DA25886944
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.855,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.855,70 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.