Atribuită
Cumpărare directă
BANDA MASCARE 60X66 NEGRU/GALBEN 1 BANDA CORECTOARE NOKI TWINGO 5MMX8M 100 Baterii AA R06 4/set Alkaline Duracell 10 Baterii AAA R3 alkaline 4buc/blister Duracell 5 Buretiera cu gel 15 ml Kores 5 Marker permanent 2.5 mm Centropen negru 16 Marker permanent 2.5 mm Centropen albastru 20 ROLLER SCHNEIDER XTRA ALBASTRU 6 Decapsator Start Maped 2
- Număr anunț
- DA25906064
- Autoritate contractantă
- TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
- Furnizor / câștigător
- AMBILIBRA SRL (CUI 37877340)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 737,50 RON
- Valoare atribuită
- 737,50 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.