Atribuită Cumpărare directă

Marfuri utilizate pentru constructii formate din:faianta si mortar. Transport inclus in pret. Termen de livrare: 5 zile. Beneficiar: Direcția Tehnică-Complexul Arcalia-Ioana Milchis. Responsabil achiziție: Pop Mugurel.

Număr anunț
DA25885104
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44420000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,87 RON
Valoare atribuită
269,87 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,87 RON

din 269,87 RON estimat