Atribuită Cumpărare directă

Perdea PVC transparenta, latime 300mm, Lamela inox pentru perdea PVC, 300mm, SURUB CU PIULITA AUTOBLOCARE DIN INOX, PERDEA SIR CARLIGE 1000mm INOX 21 CARLIGE.

Număr anunț
DA25914868
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI 8508803)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.339 RON
Valoare atribuită
1.339 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.339 RON

din 1.339 RON estimat