Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere tehnica si legislativa, suport tehnic, standard: AvanTaxServiciile de import date cartografice, conversie în format GIS și realizare hartă electronica (include licenta AvanMap si AvanUrbis servicii instalare și configurare, instruire, suport tehnic și garanție.), incarcare date RENNS Integrare Harta interactiva/AvanMap cu AvanUrbis
- Număr anunț
- DA25904610
- Autoritate contractantă
- Comuna Birca (Consiliul Local Birca) (CUI 5002100)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 48000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.300 RON
- Valoare atribuită
- 33.300 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.