Atribuită Cumpărare directă

4 Materiale de constructii (Rev.2) DESCRIERE: denumire um cantitate pret_unitar valoare TRAFALET 18 CM PT BAIT BUC 2 21,00 lei 42,00 lei TRAFA... mai departe

Număr anunț
DA25897642
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 BRASOV (CUI 29341294)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.359,03 RON
Valoare atribuită
2.359,03 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.359,03 RON

din 2.359,03 RON estimat