Atribuită Cumpărare directă

fir polipropilena 2/0, L=75cm, ac=29,7mm, 3/8 cerc, vf. Triunghiular 12 fire/cutie

Număr anunț
DA25909602
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,92 RON
Valoare atribuită
145,92 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,92 RON

din 145,92 RON estimat