Atribuită
Cumpărare directă
Setul de surubelnite TBI in cutie de plastic contine: 4 x surubelnita plata: -dimensiuni: 0.5x3x80 mm; 0.8x4x100 mm; 1x5.5x125 mm; 1.2x6.5x150 mm 2 x surubelnita cu profil PH: -dimensiuni: PH1x80 mm; PH2x100 mm 3 x surubelnita cu profil PZ: -dimensiuni: PZ0x60 mm; PZ1x80 mm; PZ2x100 mm ,Domeniu deschidere cleste 43 mm Clasa de utilizare Profesionala Diametru teava 1.1/4 inch Material otel special aliat Caracteristici operationale Tip falci falci drepte Unghi de operare 90 grade Dimensiuni Lungime cleste 300 mm, Clasa de utilizare Profesionala Dimensiuni panza 190x30 mm Putere : Putere nominala 1400 W Taiere : Adancime de taiere 90 grade 70 mm Adancime de taiere 45 grade 50 mm Caracteristici operationale : Valoarea vibratiilor emise 2.5 m/s2 Turatie de mers in gol 5500 rot/min Dotari : Valiza de transport NU Turatie constanta NU Turatie reglabila NU Ghidaj laser NU Protectie la suprasarcina NU Pornire lina NU Accesorii suplimentare NU Set de livrare Panza de fierastrau circular, 190 x 30 x 2 mm, 16 Adaptor de aspirare a prafului Cheie imbus WAF 5 Limitator paralel Cutie carton Dimensiuni : Greutate 4.2 kg Lungime 380 mm Latime - mm Inaltime 242 mm,Setul contine: 10 x cheie HEX: -3 m, Setul contine: 17 x cheie combinata: -dimensiuni: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 27, 30, 32 mm Specificații tehnice Atribute esentiale Clasa de utilizare Profesionala Cantitate accesorii incluse 17 buc Dimensiuni chei 8-32 mm Material crom vanadiu
- Număr anunț
- DA25935552
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARĂ 02571 (CUI 24250748)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 44511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.450 RON
- Valoare atribuită
- 1.450 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.