Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea unor piese auto conform comenzi 238 din 30.06.2020

Număr anunț
DA25895456
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.650,25 RON
Valoare atribuită
11.650,25 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.650,25 RON

din 11.650,25 RON estimat