Atribuită Cumpărare directă

DIRIGENTIE DE SANTIER PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII "Refacere terasament structura rutiera si executie lucrari de aparare mal, pentru protectia drumului de interes local, ulita Pripor, Dragu Voicu, com. Maldaresti, jud. Valcea

Număr anunț
DA25892716
Autoritate contractantă
COMUNA MALDARESTI (CUI 2541541)
Furnizor / câștigător
ATELIER DE PROIECTARE SCIAS SRL (CUI 35625649)
Cod CPV
71000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat