Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA puna la dispozitia beneficiarului servicii wifi autobuze astfel: Vodafone Business Internet fix 4G – 52 sim 30 sim existente + 22 sim noi Tarif 8.5 euro/sim Un serviciu de internet fix fara limita de trafic cu viteze maxime de pana la 150 mbps download si 50 mbps upload, optiunea Secure Net. Terminal/echipament alocat pentru abonamentul Vodafone Business Internet fix 4G: DATA DEVICE ZTE MF255V 4G ALB - TZTMF255VA Cantitate: 11 Preț/bucată: 0 Euro fără TVA Costul total lunar al serviciilor prezentate mai sus este de 442 euro fara TVA pentru un contract valabil 12 luni. Pentru pretul de catalog 1 euro = 4.9079 lei, curs Vodafone valabil in 02.07.2020
- Număr anunț
- DA25902008
- Autoritate contractantă
- TRANSURBAN S.A. (CUI 18171186)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 32510000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.031,48 RON
- Valoare atribuită
- 26.031,48 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.