Atribuită Cumpărare directă

Canon EOS M50 Aparat Foto Mirrorless 24MP Kit cu Obiectiv EF-M 15-45 F/3.5-6.3 IS STM Negru

Număr anunț
DA25899920
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02543 Iasi (CUI 24944464)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat