Atribuită
Cumpărare directă
Dulapurile pentru depozitarea substan?elor chimice fac parte din echipamentul standard al oricarui laborator, asigurând condi?iile de securizare a substan?elor cu grad sporit de periculozitate. Dimensiuni: 800x500xH186 Caracteristici tehnice: • Structura din o?el, vopsita in camp electrostatic, tratata in prealabil cu fosfa?i, pentru rezisten?a sporita la reactivi. • 2 u?i pline, prevazute cu yala. • flan?a de diametrul de 150mm pentru conectarea la un sistem de aerisire. • 4 poli?e consolidate, reglabile pe înal?ime.
- Număr anunț
- DA25914800
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.