Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs: Serological pipette PS, 25ml, single peel-pack, transparent, color code: red, grad., np pcr/Serological pipette PS, 25ml, single peel-pack, transparent, color code: red, grad., np pcr cod 12-481-9102/ 150buc/cutie Serological pipette PS, 5ml, single peel-pack, transparent, color code: blue, grad., np pcr/Serological pipette PS, 5ml, single peel-pack, transparent, color code: blue, grad., np pcr cod 12-441-9105/ 200buc/set/cutie Termen livrare : maxim 30 zile Garantie: conform legislatiei nationale Beneficiar: UBB, Director proiect prof. David Daniel Responsabil Achizitie: Catalin Petcu Va rugam sa precizati pe colet numele beneficiarului sau/si responsabil achizitie.
- Număr anunț
- DA25907516
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.378,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.378,92 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.