Atribuită Cumpărare directă

MATUROI POLIPROPILENA COADA LEMN 1 BUC DUCK 3IN1 1+1 MARIN-40%DIN AL-2LEA PRO 6 PAC SOLUTIE GEAM 0,5L FLORAL 10 BUC SANO POLIWAX CERAMIC 2L 2412 5 BUC BRILLI MOP MICROFIBRA L BLUE 1 BUC MANUSI MENAJ MRV-87-190 ( LATEX 1460) M 2 BUC SANO DET CLOR 4L 5 BUC MATURA CURTE LUCIA 2 BUC FINO PUNGI GUNOI HD 35L 15 BUC FINO PUNGI GUNOI HD 60L 5 BUC SACI MENAJ 120L 10/SET SR BRILLI ALBASTR 2 SET MOP BUMBAC 250 GR COLOR ALBASTRU 1 BUC HARTIE PROSOP SILK 100M 2STR 2 BUC LAVETA MICROF 32*32 GEAMURI SI OGLINZI 2 BUC

Număr anunț
DA25916005
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Galati (CUI 11361990)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418,21 RON
Valoare atribuită
418,21 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418,21 RON

din 418,21 RON estimat