Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta transmisa pe e-mail, conforma cu solicitarile din cadrul anuntului de publicitate ADV1153913. Acumulatori auto 12V-80Ah SORGETI ESTREMO Dimensiuni 278x175x190 mm Curent de pornire 780A Produs de calitate, nou. Garantie conform oferta: 36 luni de la data receptiei. Incheierea prezentei accesari din SEAP reprezinta comanda ferma a autoritatii contractante.

Număr anunț
DA25891190
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,34 RON
Valoare atribuită
256,34 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,34 RON

din 256,34 RON estimat