Atribuită Cumpărare directă

Ampicilina Atb 1000mg pulb.sol.inj*50fl;6cut;126,43lei Ciprofloxacin Rompharm 0.3% pic.oft/auric-sol*1fl*5ml;5cut;3,92lei Ampicilina Atb 500mg pulb.sol.inj*50fl;4cut;91,13lei Carvedilol Sandoz 6.25mg*30cpr;10cut;4,23lei Locamin 500mg/ml pic.oral.sol*50ml;2cut;23,21lei Locamin 500mg/ml pic.oral.sol*50ml;3cut;23,21lei Furosemid Zentiva 20mg/2ml sol.inj*5f*2ml;100cut;4,91lei Fobiless 37.5mg*30cps.elib.prel;16cut;14,18lei Fobiless 75mg*30cps.elib.prel;16cut;15,75lei Furosemid Zentiva 40mg*20cpr;10cut;4,95lei Omeprazol Aurobindo 20mg*28cps.gastrorez ARB;8cut;7,78lei prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati

Număr anunț
DA25924154
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.382,67 RON
Valoare atribuită
2.382,67 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.382,67 RON

din 2.382,67 RON estimat