Atribuită Cumpărare directă

Anvelopa Vara Tigar Suv Summer 215/65 R16 102H XL

Număr anunț
DA25922892
Autoritate contractantă
COMUNA DARMANESTI (PRIMARIA COMUNEI DARMANESTI) (CUI 4402540)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
19511300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
897,44 RON
Valoare atribuită
897,44 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

897,44 RON

din 897,44 RON estimat