Atribuită
Cumpărare directă
PRONTO SPRAY PRONTO GRESIE ODORIZANT SANO WC/BREF SOLUTIE GEAM CLIN DOMESTOS CIF CREMA FAIRY DETERGENT VASE 800ML SAPUN LICHID 5L PRONTO PODELE SAPUN LICHID 500ML,SAVELLE LAVETE UMEDE LAVETE UNIVERSALE BURETE VASE CU CANELURA REZERVA MOP BUMBAC MANUSI MENAJ PROSOP HARTIE ZZ SACI MENAJ 60L SACI PVC CLOR RIVEX 2L HARTIE IGIENICA ONDA PASTILE MASINA VASE
- Număr anunț
- DA25915579
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
- Cod CPV
- 39800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.051,93 RON
- Valoare atribuită
- 2.051,93 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.