Atribuită
Cumpărare directă
Hartie xerox A4 80gr/mp , 500coli/top DOUBLE A PREMIUM top 50, Capse 24/6 Cutie 10 , Pix negru buc 50, Pix Aihao 567 buc 100 , REZERVA CREION MECANIC CU MINA 2MM buc 5 , Folii plastic transparente A4 set 5 , Banda adeziva (scotch) transparenta lata buc 5.
- Număr anunț
- DA25934631
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GALATI (CUI 12355295)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 896,20 RON
- Valoare atribuită
- 896,20 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.