Atribuită
Cumpărare directă
In acest pret intra operatiuni DDD in functie de cerere si infestatie peste 400000 mp, operatiuni de remanenta cu garantie. Societatea noastra este Autorizata DSVSA SI DSP. Gestionam Reciclarea deseurilor periculoase cu Societate Autorizata pt. distrugerea lor. Vectori combatuti : Germeni Patogeni generatori de maladii transmisibile,Insecte generatoare de disconfort,Combaterea Rozatoarelor sinatrope. Pretul este calculat la spatiile voluminoase . Serviciile DDD sunt de o calitate superioara la standarde si substante Avizate de Ministerul Sanatatii Publice,cu personal calificat si aparatura profesionala,Utilizam substante avizate de Ministerul Sanatatii Publice ! Din grupele de toxicitate 3 si 4. La operatiunile de Dezinsectie si Dezinfectie se aplica la suprafata coeficentul de 2,5 conform ordinului MAIA Nr. 76/1981. Deratizare Dezinsectie Dezinfectie Se ofera Contract de prestari servicii,Proces Verbal,Fisa de Protectia Muncii / DDD Avize Sanitare si Factura..Mentionam ca nu suntem platitori de taxa TVA. Nu se aplica TVA peste pretul final. TEL.0762625012,0744434981
- Număr anunț
- DA25908741
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- QUALLITY SERV PREST SRL (CUI 25120029)
- Cod CPV
- 90923000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118.131 RON
- Valoare atribuită
- 118.131 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.