Atribuită Cumpărare directă

1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 3 5.41 16.24 3.08 2 C022a Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A4) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 4 21.47 85.88 16.32 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 9 15.90 143.09 27.19 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 15.90 31.80 6.04 5 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 5 15.90 79.50 15.10 6 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 50 0.98 49.16 9.34 7 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 40 0.98 39.33 7.47 8 C091 Condica pentru evidenta prezentei - coperta imitatie piele buc 6 34.24 205.46 39.04 9 C094 Registru pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele buc. 1 18.67 18.67 3.55 10 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 2 21.47 42.94 8.16 11 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 2 6.48 12.96 2.46 12 SS18 Registru procese verbale consiliu profesoral - coperta imitatie piele buc. 1 21.47

Număr anunț
DA25916311
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN (CUI 29472710)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
746,50 RON
Valoare atribuită
746,50 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

746,50 RON

din 746,50 RON estimat