Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INCHIRIERE AUTOUTILITARA PENTRU COMPARTIMENT SPATII VERZI NECESAR PENTRU TRANSPORTUL PERSONALULUI , A SCULELOR, A MATERIALULUI FLORICOL, A ALTOR SPECII DE PLANTE, COPACI, A MATERIALELOR PENTRU UDAT, A MATERIALELOR PENTRU COMBATERE BURUIENI,, COMBATERE MELCI SI LIMACSI, SI A ALTOR INSECTE DAUNATOARE SPATIILOR VERZI, A CELOR PENTRU FERTILIZAREA PLANTELOR, A SEMINTEI DE GAZON, DE LA SEDIUL SOCIAL LA PUNCTELE DE LUCRU, TRANSPORTUL REZIDULUI VEGETAL. AUTOUTILITARA VA LUCRA 8 ORE/ZI, REALIZAND UN KILOMETRAJ DE CEL MULT 60 KM/ ZI. PRESTATORUL VA ASIGURA CONDUCATOR AUTO, COMBUSTIBIL, LUBREFIANTI, PIESE DE SCHIMB, SI REPARATII NECESARE FUNCTIONARII AUTOVEHICULULUI SI UTILIZARII LUI CORESPUNZATOARE IN CONDITII DE SIGURANTA OPTIMA
- Număr anunț
- DA25919885
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- OVA TRAVEL SRL (CUI 22219665)
- Cod CPV
- 34130000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.072 RON
- Valoare atribuită
- 67.072 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.