Atribuită
Cumpărare directă
Placa video Palit nVidia GeForce GTX 1050 Ti StormX, NE5105T018G1F ,PCI-E3.0x16, 4G GDDR5, Base Clock : 1290MHz / Boost Clock : 1392MHz, MemoryClock: 3500MHz (DDR 7000MHz), 128bit, HDMI 2.0, DVI, DisplayPort.Produsul sa fie livrat în ambalaj original etichetat de la producător, să nu prezinte deteriorări, să fie însoțit de certificate de calitate, conformitate si garanție 36 luni. Termenul de livrare sa fie pana la data de 17.06.2020 de la finalizarea achizitiei prin intermediul SICAP. Factura fiscală să fie detaliată pentru fiecare produs în parte conform cantităților si prețurilor din SICAP.
- Număr anunț
- DA25913962
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI 4192715)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570 RON
- Valoare atribuită
- 570 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.