Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS TONER ORIGINAL OEM HP NR.36A Producator:HP Cod producator:CB436AD Tip Cartus:Cartus Compatibilitate:Original Tehnologie:Toner Culoare:Black Echipamente:HP LaserJet M1120 MFP, LaserJet M1120N MFP, LaserJet M1522N, LaserJet M1522NF, LaserJet P1505, LaserJet P1505N Altele:2 buc/pachet Capacitate (pag):2 x 2000 Numar Cartus:36A Impachetare:Dual Pack Nume produs:CB436AD Tip Capacitate Cartus:Regular
- Număr anunț
- DA25929376
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 848 RON
- Valoare atribuită
- 848 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.