Atribuită Cumpărare directă

PERNA SEZUT - BUC.2*340 = 680 LEI PERNA SPATAR- BUC.2*260 = 520 LEI PANOURI LATERALE - BUC.6*70 = 420 LEI BURDUF MANSA - BUC.2*105 = 210 LEI CAPAC REZERVOR - BUC.1*305 = 305 LEI MANER SPRIJIN - BUC.1*50 = 50 LEI

Număr anunț
DA25924272
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
C.I.G. PRODCOM SRL (CUI 18393530)
Cod CPV
34711100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.865 RON
Valoare atribuită
10.865 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.865 RON

din 10.865 RON estimat