Atribuită Cumpărare directă

Verificare, intretinere, incarcare stingatoare de incendiu tip P6, SM6 presurizate( cu manometru ). Inlocuire agent de stigere pulbere chimica uscata abc 20% a 3 stingatoare

Număr anunț
DA25913943
Autoritate contractantă
ENERGOTERM S.A. TULCEA (CUI 17747931)
Furnizor / câștigător
SELCO SYSTEM SRL (CUI 21692737)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.424,40 RON
Valoare atribuită
1.424,40 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.424,40 RON

din 1.424,40 RON estimat