Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste achizitia Serviciului de actualizare aplicatie LEGIS, pe o perioada de 12 luni, in conformitate cu Specificatii tehnice, document atasat la campul Documente atasate. Prestatorul/ofertantul va completa si transmite pe adresa de e-mail georgiana.jianu@distributie-energie.ro formularul de oferta 3.1 Cerinte tehnice minime obligatorii (CTMO) conform cerinte Specificatia tehnica (atasata).
- Număr anunț
- DA25904510
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 79980000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.