Atribuită
Cumpărare directă
Aspergillus brasiliensis(niger) NCPF2275/ATCC® 16404 225 Bacillus subtilis NCTC 10400 / ATCC® 6633 140 Clostridium perfringens NCTC 8237 / ATCC® 13124 225 Enterococcus faecalis NCTC 12697 / ATCC® 29212 140 Escherichia coli NCTC 12241 / ATCC® 25922 140 Proteus vulgaris NCTC 4175 / ATCC® 13315 140 Pseudomonas aeruginosa NCTC 12903 / ATCC® 27853 140 cate 1 bucata din fiecare.Produsele vor fi insotite de certificate de calitate. Prezenta tine loc de comanda ferma.Produsele vor avea instructiuni in limba romana.
- Număr anunț
- DA25923259
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Dambovita (CUI 4207123)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150 RON
- Valoare atribuită
- 1.150 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.