Atribuită Cumpărare directă

Cearsaf Polietilena + Hartie 50cmx50m Albastru 2straturi laminate 1 = 2336

Număr anunț
DA25926070
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
39512100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459,80 RON
Valoare atribuită
459,80 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459,80 RON

din 459,80 RON estimat