Atribuită Cumpărare directă

PACHET Achiziție articole sanitare și feronerie CF ANUNT 9109/01.07.2020 SI ANUNT SEAP ADV1155936/01.07.2020

Număr anunț
DA25923472
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.478,72 RON
Valoare atribuită
3.478,72 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.478,72 RON

din 3.478,72 RON estimat