Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionare articole de scris DNP şi serviciile de probaţiune din subordine conform anexei atşată la prezenta achiziţie

Număr anunț
DA25925341
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
39292400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.440,59 RON
Valoare atribuită
4.440,59 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.440,59 RON

din 4.440,59 RON estimat